Torben Ørskov & Co serveringsvagn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORBEN ØRSKOV & Co, serveringsvagn, etikettmärkt, bok, två laminerade brickor, 1900-talets fjärde kvartal, Danmark, höjd ca 56, diameter ca 50 cm

Bruksslitage, mindre defekt på nedre brickan

426188

2016-12-04