Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 28x23 cm

Yt- och tryckskador

426191

2016-12-03