Carl Einar Figge Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Stockholmsmotiv-från Fåfängan, signerad och daterad Fredriksson 38, olja på duk, 55x46 cm

426193

2016-12-03