Bordslampa 1940-tal

Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, mässing, 1940-tal, två armar avslutade med skärmar, höjd 50 cm

Bruksslitage, skärmar med vissa skador

426198

2016-12-03