Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, mässing, 1940-tal, två armar avslutade med skärmar, höjd 50 cm
Bruksslitage, skärmar med vissa skador
426198
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här