Jacques Villon färglitografi
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), ´Crucifixion / Korsfästelsen´, signerad och daterad Jacques Villon 61, Epreuve d´artiste´, färglitografi, ca 65x49 cm
Kuntoraportti
426205
Päivämäärä:
2016-12-03