Jacques Villon färglitografi

Jacques Villon färglitografi
Jacques Villon färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), ´Crucifixion / Korsfästelsen´, signerad och daterad Jacques Villon 61, Epreuve d´artiste´, färglitografi, ca 65x49 cm

Kuntoraportti

426205

Päivämäärä:

2016-12-03