Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Vid pianot", signerad Rudberg, olja på duk, ca 110x135 cm
Zustandsbeschreibung
färgbortfall
426211
2016-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner