Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Vid pianot", signerad Rudberg, olja på duk, ca 110x135 cm

Zustandsbeschreibung

färgbortfall

426211

2016-12-03