Johan Oscar Cantzler oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN OSCAR CANTZLER (1844-1921): Gossporträtt, signerad och daterad J O Cantzler 84, olja på duk, 44x36 cm

426214

2016-12-03