Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGELTRYMÅ, rokokostil, omkring 1900, förgylld träskuren och pastellagedekor, höjd 235x125 cm
omfattande skador, lösa delar
426223
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här