Spegeltrymå

Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå
Spegeltrymå

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGELTRYMÅ, rokokostil, omkring 1900, förgylld träskuren och pastellagedekor, höjd 235x125 cm

omfattande skador, lösa delar

426223

2016-12-03