Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖKBORD, 1920-tal, fanérat i björk, skuren dekor, med bricka och utensilier, 5 dl, mässing, höjd ca 59, diameter 58 cm
Bruksslitage
426227
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här