Rökbord 1920-tal

Rökbord 1920-tal
Rökbord 1920-tal
Rökbord 1920-tal
Rökbord 1920-tal
Rökbord 1920-tal
Rökbord 1920-tal
Rökbord 1920-tal
Rökbord 1920-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖKBORD, 1920-tal, fanérat i björk, skuren dekor, med bricka och utensilier, 5 dl, mässing, höjd ca 59, diameter 58 cm

Bruksslitage

426227

2016-12-03