Ljuskrona senempire förgylld brons

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, 1880-tal, senempire, förgylld brons, för tolv ljus, höjd ca 100, diameter 80 cm

426237

2016-12-03