Monterskåp för pennmärket Mars Staedtler

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERSKÅP, display "MARS STAEDTLER", 1900-talets första del, bemålat trä, höjd 55 cm, 28x39 cm,
nyckel medföljer

Smärre kantskador

426243

2016-12-03