Hörnskåp gustavianskt

Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt
Hörnskåp gustavianskt

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 2-delat, 1800-tal, gustavianskt, räfflade dörrspeglar med bakomliggande hyllinredning, gräddvit bemålning, höjd ca 205, 95x69 cm, nyckel finns

Nyckel finns att avhämta vid utlämningen, senare nyckelskyltar, understycke med senare lås, slitage

426245

2016-12-03