Peter Dahl färglitografi
2016-12-03
426252
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Hommage à Garibaldi Lindberg, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bildmått ca 67x47 cm,