Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (född 1934): Hommage à Garibaldi Lindberg, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bildmått ca 67x47 cm,
426252
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här