Skrivbord 1800-tal
2016-12-03
426253
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, svartbemålat, sarg med lådor, förgyllda beslag med dekor av grotesquer, höjd ca 76, 116x67 cm
Senare bemålat, nyckel saknas