Spegel 1700-talets första hälft senbarock

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, senbarock, bronserad, dekor pastellage, krönet med Nordstjärnan i kartusch, akantus, pikerade detaljer, silverfolierat glas, 81x35 cm

Smärre dekorskador, senare bronsering, glas och bakstycke

426256

2016-12-03