Spegel 1700-talets första hälft senbarock
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, senbarock, bronserad, dekor pastellage, krönet med Nordstjärnan i kartusch, akantus, pikerade detaljer, silverfolierat glas, 81x35 cm
Smärre dekorskador, senare bronsering, glas och bakstycke
426256
2016-12-03