Ludovico Carracci, efter, 1700-tal, olja på duk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LUDOVICO CARRACCI, efter (1700-tal): Johannes Döparen, olja på duk uppfäst på pannå, 52x41 cm
Historik: Gravören Joseph Wagner har graverat originalmålningen av Ludovico Carracci (se bild nedan).
Gravyren ingår ej i köpet.

Krackeleringar

426267

2016-12-03