Hildning Nyman akvarell
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HILDING NYMAN (1870-1937): Figurscen, signerad Hilding Nyman, akvarell, ca 26x35 cm, medföljande bok
LITTERATUR: ur "Trill, trall, trull o andra visor" av Körling och Nyman
Glas saknas, boken med skador
426280
2016-12-03