Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Skuta i hamn, Ven -58", signerad Rudberg, olja på pannå, ca 62x74 cm
426287
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här