Gustav Rudberg
Valmis
2016-12-03
426287
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Skuta i hamn, Ven -58", signerad Rudberg, olja på pannå, ca 62x74 cm