Gustav Rudberg

Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Skuta i hamn, Ven -58", signerad Rudberg, olja på pannå, ca 62x74 cm

426287

2016-12-03