Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RANDI FISHER (1920-1997): "Min syster", signerad Randi Fisher, olja på duk, ca 50x35 cm
Utställd: Riksförbundet för bildande konst Nr 40 Danmark
426295
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här