Randi Fisher

Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RANDI FISHER (1920-1997): "Min syster", signerad Randi Fisher, olja på duk, ca 50x35 cm

Utställd: Riksförbundet för bildande konst Nr 40 Danmark

426295

2016-12-04