Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
P. G. THELANDER (född 1936), Europeiska strutsar I, färgetsning, 1979, signerad och numrerad P. G. Thelander 58/80, 88,5x59,5 cm, oramad
LITTERATUR: Haskel 169
426304
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här