P. G. Thelander etsning

P. G. Thelander etsning
P. G. Thelander etsning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

P. G. THELANDER (född 1936), Europeiska strutsar I, färgetsning, 1979, signerad och numrerad P. G. Thelander 58/80, 88,5x59,5 cm, oramad
LITTERATUR: Haskel 169

426304

2016-12-04