Gabriel Metsu, efter, 1800-tal, olja på pannå

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GABRIEL METSU, efter, 1800-tal, kvinna med stop och glas, olja på pannå, på baksidan flera lacksigill med adelsvapen och ett sigill daterat 1879, 20,5x16,5 cm
Originalet finns på Louvren.

426305

2016-12-04