Gräddsnipa silver

Gräddsnipa silver
Gräddsnipa silver
Gräddsnipa silver
Gräddsnipa silver
Gräddsnipa silver
Gräddsnipa silver
Gräddsnipa silver
Gräddsnipa silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDSNÄCKA, silver, 1900-tal svenska importstämplar, rokokostil, punsad dekor, vikt ca 235 g

Lagad fot

426311

2016-12-04