Matskedar i silver 1800-tal

Matskedar i silver 1800-tal
Matskedar i silver 1800-tal
Matskedar i silver 1800-tal
Matskedar i silver 1800-tal
Matskedar i silver 1800-tal
Matskedar i silver 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ABRAHAM GERTZEN, matskedar, 12 st, silver, 1800-talets början, Landskrona, modell enkelräfflad svensk rund, vikt ca 756 g

Med monogram

426320

2016-12-04