Bestick silver 1800-tal

Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal
Bestick silver 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SMÖRGÅSGAFFLAR, 12 st, TESKEDAR, 6 st, TESKEDAR, 10 st, silver, 1800-talets slut, modell Olga och snäck, total vikt ca 700 g

426334

2016-12-04