Karl Axel Pehrson oljemålning

Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning
Karl Axel Pehrson oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Revir för Smith´s Tukanskata", signerad och daterad K A Pehrson -68, olja på duk, ca 60x80 cm

426335

2016-12-05