Joan Miró färglitografi 1957
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Femme au Miroir, signerad i trycket, färglitografi,1957, 37,5x55 cm,
LITTERATUR: Cramer 36, Mourlot 174
publicerad i DLM 10 ans edition (Derriere Le Mirroir)
Mindre ytrepor, oramad, sedvanligt mittveck (publicerad i DLM 10 ans edition)
426336
2016-12-05