Soffbord 1950/60-tal

Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, teak, utfällbara skivor, brännstämplad Wegevåg under krona, höjd ca 55, 130x57 (i utfällt läge ca 109x130 cm)

426339

2016-12-04