Fernand Leger 1950

Fernand Leger 1950
Fernand Leger 1950

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955): efter, Komposition, monogramsignerad och daterad i trycket F.L. 50 , 276/1000, färgserigrafi, bildmått 32x23 cm

Marketed by guilde international de la gravure with "B" for Bruller in the plate, printed on Arches.

Oramad, fläckar, hål efter häftstift, hörnskada, gulnader

426358

2016-12-04