Röllakansmatta

Röllakansmatta
Röllakansmatta

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RÖLLAKANSMATTA, svensk hemslöjd, signerade SH, ca 300x210 cm

Fläckar, skador, lagningar, slitage

426383

2016-12-09