Figurin Gustafsberg
2016-12-04
426387
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUSTAFSBERG, figurin, parian, 1900-talets första hälft, Baderskan, märkt Gustafsberg och numrerad 1765, höjd ca 35 cm
Lagningar