Giancarlo Piretti stolar

Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar
Giancarlo Piretti stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIANCARLO PIRETTI, Castelli, stolar, 6 st., "DSC 106", 1960-tal, stål och aluminium, textilklädsel, sitthöjd 48 cm

Visst slitage

426393

2016-12-04