Josef Frank tevagn

Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn
Josef Frank tevagn

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF FRANK, tevagn, Svenskt Tenn, mässing, två hyllor med spegelglas, höjd ca 60, 85x48 cm

Slitage, smärre repor, torkade hjulgummin

426411

2016-12-04