Serveringsbescik

Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik
Serveringsbescik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBESTICK, BORDSSKEDAR, ASK med lock, TÄNDSTICKSFODRAL, silver, 10 dlr, vikt ca 750 g

Slitage, skador

426412

2016-12-05