Lennart Aschenbrenner oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Blandteknik", signerad och daterad Aschenbrenner -72, olja på duk, ca 76x51 cm

426425

2016-12-12