Rökbord Art Deco

Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco
Rökbord Art Deco

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, Art Deco, 1930/40-tal, björk samt svartmålad, genomgående låda, höjd ca 58, 58x58 cm

Slitage och nötmärken, senare bemålning, glasskiva och nyckel saknas

426428

2016-12-04