Rökbord Art Deco
2016-12-04
426428
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKBORD, Art Deco, 1930/40-tal, björk samt svartmålad, genomgående låda, höjd ca 58, 58x58 cm
Slitage och nötmärken, senare bemålning, glasskiva och nyckel saknas