John Hedberg oljemålning

John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN HEDBERG (1895-1957): Motiv från Slussen, signerad och daterad Hedberg -34, olja på duk, ca 116x104 cm

426432

2016-12-05