Fåtöljer Lani

Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani
Fåtöljer Lani

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

LARSSON & NILSSON, Lani, fåtöljer, 1 par, 1940-tal, gul plysch, ben i trä samt lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage, skador på undertyget

426434

2016-12-04