Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
LARSSON & NILSSON, Lani, fåtöljer, 1 par, 1940-tal, gul plysch, ben i trä samt lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage, skador på undertyget
426434
2016-12-04