Spegel Edvin Ollers 1930-tal

Spegel Edvin Ollers 1930-tal
Spegel Edvin Ollers 1930-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN OLLERS, spegel samt lampetter, tenn, 1930-tal, spegelns mått 60x37 cm

Bruksslitage

426439

2016-12-04