Nesto stolar

Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar
Nesto stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NÄSSJÖ STOLFABRIK, NESTO, 4 st pinnstolar i betsat trä, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage och repor

426442

2016-12-04