Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRYTHYTTAN, stolar, 4 st, industridesign, 1950-tal, stålrörsstomme med klädsel i rött konstskinn, staplingsbara, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, klädsel med vissa skador
426448
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här