Helmer Hertzhoff oljemålning

Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning
Helmer Hertzhoff oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HELMER HERTZHOFF (1873-1958): Landskap, signerad H Hertzhoff, olja på duk ca 147x186 cm

426449

2016-12-04