Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, rokokostil, 1900-talets mitt, skuren dekor, betsat lövträ, soffans längd ca 205, sitthöjd ca 46 cm
Fläckar, slitage
426456
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här