Mona Huss Walin - Vera Nilsson
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944), Virkande flicka, signerad och numrerad M Huss W, färglitografi, 60x43 cm,
VERA NILSSON (1888-1979): (3) Kompositioner, signerade Vera Nilsson, färglitografi, varierande mått
Oramade, hanteringsveck
426473
2016-12-05