Mona Huss Walin - Vera Nilsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944), Virkande flicka, signerad och numrerad M Huss W, färglitografi, 60x43 cm,
VERA NILSSON (1888-1979): (3) Kompositioner, signerade Vera Nilsson, färglitografi, varierande mått

Oramade, hanteringsveck

426473

2016-12-05