Bord barock

Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock
Bord barock

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, barock, 1700-tal, låda i sargen skuren dekor, låst dekorelement av kotte, marmorerade skiva höjd ca 74, 102x66 cm

Senare bemålning, slitage

426478

2016-12-05