Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, barock, 1700-tal, låda i sargen skuren dekor, låst dekorelement av kotte, marmorerade skiva höjd ca 74, 102x66 cm
Senare bemålning, slitage
426478
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här