Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934), "Bruce Springsteen", signerad M Pyk, numrerad ea (provtryck), litografi, bladmått, ca 56x76 cm, oramad
Kantslitage
426479
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här